Kullanım Şartları

 

 

  1. Bu kullanım şartları (“Kullanım Şartları”) içeriğe erişmek ve/veya görüntülemek için MAYT web sitesini nasıl kullanabileceğinizi anlatmaktadır. Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu “Kullanım Şartları”nı dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullananlar aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılmaktadır.

 

  1. MAYT web sitesine girildiğinde, “Kullanım Şartları”nın hangi sürümü geçerliyse kullanıcının yasal olarak o şartlara tabi olduğu kabul edilir.

 

  1. MAYT , web sitesindeki içeriklerin ve hizmetlerin bir bölümünde veya tamamında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma veya web sitesine erişimi geçici veya kalıcı olarak engelleme hakkını her zaman saklı tutar.

 

  1. “MAYT içeriği” , MAYT web sitesi tarafından sağlanan ses, video, metin, fotoğraf, resim veya benzer nitelikteki diğer içerikleri ifade eder.

 

  1. Hak sahibinden önceden alınmış yazılı izin olmaksızın , bu sitenin bir kısmı ya da tamamı başka bir şekilde çoğaltılamaz , kopyalanamaz , dağıtılamaz ve değiştirilemez. Hak sahibinden yazılı izin alınmış olması ve yazarın adı ile alıntının bulunduğu web sitesinin adresinin birlikte belirtilmesi koşullarıyla, paylaşım yapılabilir.

 

  1. Bu sitede paylaşılan bilgiler , internetten , medyadan veya firmaların basın açıklamalarından sağlanmaktadır. Kamuya mal olmuş bilgiler paylaşılmakta olup , bilginin kaynağı referans olarak kullanıcıya sunulmaktadır. MAYT’ın kaynak olarak belirtilen internet siteleri ve üçüncü şahıs kurumlar ile hiçbir ilişkisi ve bağı olmayıp , söz konusu kurumların ve sitelerin içerikleri, politikaları ve yayınları ile ilgili olarak MAYT sorumlu tutulamaz.

 

  1. Bu kaynakta paylaşılan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup , danışmanlık hizmeti kapsamında değildir ve karar vericilere herhangi bağlayıcı bir dayanak sağlamaz. MAYT bu konuda herhangi bir surette sorumlu tutulamaz.

 

  1. Bu sitede yer alan ünvan, marka, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site sahibine veya belirtilen ilgilisine aittir.

 

V.03